KOMUNIKATY

1. W miesiącu wrześniu 2018r. studenci naszego UTW mogą wyjechać na jednodniową wycieczkę do Niemiec do Storkow. Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Współpracy z Zagranicą w Opalenicy i jego kierowniczka p. Elżbieta Kołodziej. Uczestnicy pokrywają koszty jedzenia / obiad w Storkow/ i tłumacza. Chętnych do wyjazdu proszę o wpisywanie się na listę u Kol. Marcinkowskiej. Koordynatorem wyjazdu jest Kol. Krystyna Fertig i Kol. Bogumiła Prałat, u których również można zgłosić swój udział. chętnych proszę o wpisanie się na listę, abyśmy wiedzieli, czy jest zainteresowanie i czy podejmować działania organizacyjne.

2. Grodziski UTW wygrał projekt sportowy Nordic walking i w związku z tym będą realizowane imprezy rajdowe również z naszym udziałem. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów rajdów. Nasz Uniwersytet jest partnerem w projekcie sportowym nordic walking przygotowywanym przez Grodziski Uniwersytet Trzeciego Wieku, w związku z tym proszę o zgłaszanie się chętnych do udziału w rajdach u Kol. Tereni Marcinkowskiej, Kol. Czesławy Kocik i Kol. B. Prałat.

Terminy rajdów:

  • pierwszy 5 czerwca 2018 r. w Grodzisku Wlkp. Po grupę przyjedzie bus organizatorów, Godzinę wyjazdu podam w późniejszym terminie.
  • drugi 22 czerwca 2018 r. w Porażynie,
  • trzeci 13 września 2018 r. w Zbąszyniu.

Udział w rajdach bezpłatny! Dowóz zorganizowany autobusami lub busem. Liczę na 20 osobową grupę ochotników. W wspólnych rajdach wezmą udział studenci z Grodziska, Stęszewa i My! Serdecznie zapraszam!

3. Proszę o dokonanie opłaty semestralnej za II semestr 2018r. Lista wpłat jest do wglądu u Kol. T.Marcinkowskiej /na wypadek zapomnienia/ i można ją zweryfikować. Skarbnik UTW Kol. H. Werner chciałaby rozliczyć się z księgowością Centrum Kultury do końca maja. Zatem bardzo proszę o uregulowanie składki.

Dziekan OUTW
Elżbieta Adamczewska

Najnowsze

Popularne