STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW DLA OPALENICKICH UCZNIÓW

30 listopada 2017 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przyznanych przez Prezesa Rady Ministrów panią premier Beatę Szydło. Udział w uroczystości wzięło dwoje uczniów z Zespołu Szkół w Opalenicy: Martyna Beszterda – uczennica Technikum i Kacper Świtała – uczeń Liceum Ogólnokształcącego  im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Wielkopolska kurator oświaty Elżbieta Leszczyńska gratulowała stypendystom wybitnych osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych, nazywając młodzież zgromadzoną w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  „kwiatem młodzieży polskiej” i „najlepszymi z najlepszych”. Pani kurator podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za wytężoną pracę i prosiła, aby młodzież nadal rozwijała swoje zainteresowania, bo tylko one pozwolą osiągnąć w przyszłości zadowolenie w życiu osobistym i zawodowym.

 

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk