Nasz LipDub

LĘK – SKUTECZNE NARZĘDZIE WYWIERANIA WPŁYWU

W piątek 8 grudnia gościem uczniów klas akademickich opalenickiego LO był dr Jakub Jakubowski – pracownik wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Wykład stanowił kolejny element współpracy pomiędzy Zespołem Szkół w Opalenicy i wspomnianym wydziałem.

 

Wcześniej młodzież realizująca projekt klas akademickich wzięła udział w otwartym wykładzie prof. dra hab. Sebastiana Wojciechowskiego dotyczącym problemów współczesnego świata oraz w warsztatach przeprowadzonych w pracowni radiowej i telewizyjnej.

 

W czasie piątkowego wykładu dr Jakub Jakubowski zwrócił uwagę na rolę lęku w kształtowaniu postaw jednostek oraz społeczeństw. Swobodny sposób przekazywania informacji o charakterze popularnonaukowym oraz dobry kontakt z odbiorcami okazały się być gwarantami udanego spotkania. Młodzież chętnie brała udział w dyskusji z prowadzącym i odnosiła się do osobistych doświadczeń.


Izabela Trzeciak
Fotografia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk