TRENING KOMPETENCYJNY

W dniach 11-12 grudnia 2017r. klasa służb mundurowych 3E uczestniczyła w treningu kompetencyjnym organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.

 

Trening odbył się w Kiekrzu, tematem treningu była symulacja rozmów kwalifikacyjnych, sztuka autoprezentacji oraz wykład nt. „Społeczne zagrożenia dla osób wstępujących w dorosłe życie”. Na zakończenie odbyły się warsztaty nt. „Teoretyczne i praktyczne aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w SKODA Auto Lab.

 

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk