KOLEJNA GRUPA OPALENICKICH LOGISTYKÓW W PROJEKCIE

W grudniu 2017 roku kolejna grupa uczniów opalenickiego logistyka zakończyła zajęcia edukacyjne realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE -  ‘Kształcenie zawodowe w naszych szkołach to dobry wybór”.

 

Uczniowie uczestniczący w projekcie wzięli udział w 40 godzinnych zajęciach rozszerzających zakres ich wiedzy o zagadnienia, których na ogół nie omawia się w trakcie zajęć lekcyjnych np. logistyka zwierząt, zielone zyski, rynek przewozów morskich LNG czy też logistyka pod sufitem. Efektem działań grupy projektowej było stworzenie kolażu zdjęć przedstawiających różne dziedziny życia, w których spotykamy się z działalnością logistyczną. Koniec zajęć edukacyjnych to nie koniec pracy młodzieży. W okresie wakacyjnym opaleniccy logistycy wezmą udział w płatnych stażach. Celem stażów jest rozwój praktycznych umiejętności logistycznych.

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk