MUNDURÓWKA POBIEGŁA DLA WOŚP

26 godzin po ulicach Opalenicy krążyła sztafeta szlachetnych serc. Była to wyjątkowa impreza pod hasłem „Się Biega, Się Pomaga”.  Sztafeta składała z się z 52 pętli (po 5 km każda), które wiodły ulicami miasta. Biegacze w sumie pokonali 260 km.

 

Wśród biegaczy 26 - godzinnego Biegu Charytatywnego  na 26 Finał WOŚP byli  uczniowie  klas służb mundurowych z Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy. Biegli uczniowie z pierwszej, drugiej i trzeciej klasy. Niezwykle miłym akcentem był fakt, że na zaproszenie koordynatora klas służb mundurowych Elżbiety Mortki w sztafecie pojawili się również absolwenci mundurówki, nie tylko ci którzy biegli w zeszłym roku, ale również tacy, którzy rozpoczęli dopiero przygodę z bieganiem J Mundurowi biegnąc ulicami Opalenicy pokazali  już nie pierwszy raz, że potrafią sprostać różnym zadaniom, a cóż dopiero tak wspaniałej inicjatywie jaką jest wspieranie WOŚP. Mundurówka wzięła udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu już drugi raz i obiecuje, że w przyszłym roku również nie zawiedzie.

Biegacze wystartowali  w sobotę 13 stycznia  o 17 - stej sprzed Centrum Kultury i Biblioteki w Opalenicy. Sztafeta zakończyła się w niedzielę 14 stycznia o 19.30  na hali OSiR, wśród braw i okrzyków publiczności. Każdy zawodnik startujący w  imprezie wybierał sobie dowolną ilość pętli jakie chciał pokonać w dowolnych strefach czasowych. Start każdej pętli odbywał się, co 30 minut i każdą grupę prowadzili członkowie Opalenickiego Klubu Biegacza, organizatorzy biegu.

26 - godzinny Bieg Charytatywny  na 26 Finał WOŚP ,tak jak w zeszłym roku, był strzałem w dziesiątkę :), a mundurówka  już szykuje się na przyszły rok do 27 godzinnego biegu :) by wesprzeć tak szlachetne dzieło jakim jest WOŚP :) Do zobaczenia za rok :) Obiecujemy, że w przyszłym roku pokonamy więcej pętli :)

Więcej zdjęć w GALERII.

Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk