PRODUKCJA Z TWORZYW SZTUCZNYCH W WAVIN POLSKA S.A.

29 stycznia uczniowie klasy pierwszej opalenickiego logistyka wyjechali na zajęcia poglądowe zorganizowane w pobliskim przedsiębiorstwie – Wavin Polska S.A. w Buku.

W ramach zajęć młodzież wraz z opiekunami - panią Anną Baturą i panem Mariuszem Stachowskim - przeszła szybki kurs bhp i ppoż. a także została poinformowana o zasadach panujących na terenie zakładu. Po krótkim wstępie grupa została podzielona na dwie mniejsze i zaproszona do zwiedzenia hal produkcyjnych. W ramach wyprawy młodzież odwiedziła 4 hale, gdzie zapoznała się z produkcją głównych wyrobów bukowskiego przedsiębiorstwa, automatyzacją i mechanizacją prac oraz specyfiką wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych.

 

Młodzież zakończyła zajęcia pamiątkowym zdjęciem a wiedza wyniesiona z wizyty w zakładzie zapewne będzie procentowała w przyszłości w trakcie omawiania zagadnień edukacyjnych w szkole.

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI:


UDZIAŁ W KONKURSACH:

 

 


 

REALIZOWANE PROJEKTY: 


ZAKOŃCZONE PROJEKTY: