DZIEŃ WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM EKONOMICZNO-SPOŁECZNYM UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

W ramach współpracy z Wydziałem Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczym w Poznaniu, w dniu 8 lutego 2018 roku uczniowie klas 2ad i 3 e liceum uczestniczyli w „Dniu Współpracy” – całodniowej imprezie prezentującej działalność naukową i dydaktyczną uniwersytetu.

 

Uczniowie uzyskali informacje na temat oferty dydaktycznej uczelni, mobilności studentów, zasad rekrutacji, wyjazdów studyjnych, programów stażowych, a także poznali ogólne zasady i najważniejsze atuty studiowania na UP w Poznaniu.

 

Młodzież brała aktywny udział w warsztatach „ Sztuka negocjacji” przeprowadzonych przez dr Olge Grabowską - Chenczke oraz w wykładzie „The Future of work” (dr Anna Wielicka-Regulska). Pięciu uczniów wzięło udział w quizie ekonomicznym. Dzień Współpracy po raz kolejny wywarł bardzo pozytywne wrażenie i na uczniach i na opiekunach – pani Romanie Albrecht i Ewie Adamczak.

 

 

 

Opracowała: Romana Albrecht

Najnowsze

Popularne