BYĆ JAK SHERLOCK HOLMES

1 marca 2018 uczniowie klas pierwszych opalenickiego Technikum wzięli udział w wyjeździe do tzw. Pokojów zagadek w Poznaniu.

 

W ramach Escape Room młodzież wraz opiekunami rozwiązywała zagadki logiczne i wykonywała zadania zręcznościowe a to wszystko w ściśle określonym czasie 60 minut.  Zadaniem każdej z drużyn było wydostanie się z tarapatów i zamkniętych pokoi. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn, a 3 z nich udało się wydostać z opresji.

Młodzież pełna entuzjazmu po zakończonych zmaganiach stwierdziła, że był to wyjazd pełen wrażeń i chętnie po raz kolejny  wcielą się w postać Sherlocka Holmesa, legendarnego bohatera powieści kryminalnych Arthura Conan Doyle’a.

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk