KOLEJNY PRACOWITY PONIEDZIAŁEK MUNDURÓWKI

W poniedziałek 16 kwietnia, grupa uczniów klasy służb mundurowych 2BE z opiekunką Elżbietą Mortką i wolontariuszem Jarosławem Cyprianem spędziła kolejny pracowity dzień.

 

Po zakończonych zajęciach lekcyjnych, do późnych godzin wieczornych, młodzież powtarzała wiadomości z ratownictwa przedmedycznego. Zajęcia prowadził  wolontariusz Jarosław Cyprian Ratownik Przedmedyczny Enea Operator, biorący udział w Wolontariacie Pracowniczym od wielu już lat związany z opalenicka mundurówką. Uczniowie znacząco poszerzyli i utrwalili swoje wiadomości, które przyswoili na obozach szkoleniowych oraz podczas zajęć z pierwszej pomocy, prowadzonych przez Elżbietę Morkę.  Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie ćwiczenia odbywały się na profesjonalnym sprzęcie.

 

 

 

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk