KSZTAŁCENIE ZAWODOWE W NASZYCH SZKOŁACH TO DOBRY WYBÓR

W dniach 13.02- 5.04 kolejna grupa uczniów technikum logistycznego Zespołu Szkół uczestniczyła w zajęciach podnoszących kompetencje zawodowe w ramach projektu "Kształcenie zawodowe w naszych szkołach to dobry wybór".

Tematyka prowadzonych warsztatów dotyczyła szeroko rozumianej logistyki. Uczniowie poszerzyli wiedzę z zakresu automatycznej identyfikacji i przechowywania danych ADC (ang. Automatic Data  Capture) i  Auto ID (ang. Automatic Identyfication). Podczas zajęć duży nacisk położono na kompetencję przewoźnika drogowego oraz obsługę środków transportu bliskiego.