****************************

KSZTAŁCENIE ZAWODOWE W NASZYCH SZKOŁACH TO DOBRY WYBÓR

W dniach 13.02- 5.04 kolejna grupa uczniów technikum logistycznego Zespołu Szkół uczestniczyła w zajęciach podnoszących kompetencje zawodowe w ramach projektu "Kształcenie zawodowe w naszych szkołach to dobry wybór".

 


Tematyka prowadzonych warsztatów dotyczyła szeroko rozumianej logistyki. Uczniowie poszerzyli wiedzę z zakresu automatycznej identyfikacji i przechowywania danych ADC (ang. Automatic Data  Capture) i  Auto ID (ang. Automatic Identyfication). Podczas zajęć duży nacisk położono na kompetencję przewoźnika drogowego oraz obsługę środków transportu bliskiego.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk