DLA INFORMATYKA MICROSOFT ZA DARMO!

Projekt, dzięki któremu uczniowie technikum informatycznego naszej szkoły mogą całkowicie legalnie i za darmo korzystać z czołowych produktów programistycznych firmy Microsoft w ramach licencji edukacyjnej.

 

 

Wszyscy uczniowie, kształcący się na kierunku technik informatyk w Zespole Szkół w Opalenicy mają darmowy dostęp do oprogramowania firmy Microsoft. Na czas trwania nauki szkoła umożliwia swoim uczniom bezpłatne i legalne użytkowanie pełnych wersji systemów operacyjnych Windows 8,10, a także systemów Windows Server 2012 i 2016. W projekcie Nasi uczniowie znajdą blisko 200 aplikacji, które mogą użytkować legalnie i darmowo.

Udostępnione naszym uczniom oprogramowanie dostępne za darmo:

  • Systemy operacyjne (m.in. Windows 8 i 10, Windows Server 2012, 2016)
  • Środowiska programistyczne (m.in. Visual Studio Enterprise 2017, SQL Server 2017 Developer)
  • Serwery (m.in. Microsoft SQL, Skype 2015, BizTalk 2013, )
  • Programy użytkowe (m.in. Access 2016, Project 2016, Visio 2016, OneNote 2013, Microsoft Azure)

Wszystkie programy dostępne są do pobrania na stronie projektu.

Opiekunowie programu: Grzegorz Kaczmarek, Bartłomiej Kątny.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk