ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO

6 czerwca 2018r. /środa/ odbędzie się zakończenie roku akademickiego 2017/2018 na Opalenickim UTW. Wyjeżdżamy do Zamku w Kórniku - zabytkowej rezydencji historycznych rodów Górków i Działyńskich, obecnie siedziba muzeum i Biblioteki Kórnickiej PAN. Historia Zamku w postaci murowanej sięga pierwszej połowy XV wieku, zaś jego obecna postać wywodzi się z przebudowy z około połowy XIX wieku. Koszt wyjazdu wynosi 40,00 zł i obejmuje cenę obiadu, rejs stateczkiem, ubezpieczenie oraz 2 wiązanki kwiatów. Zapisy przyjmuje Kol. T. Marcinkowska, Kol. B. Prałat i Kol. K. Fertig. Dzięki uprzejmości Pana Profesora Jankowiaka wstępy do Zamku i arboretum są bezpłatne. Natomiast dzięki uprzejmości Dyrektora Centrum Kultury i Biblioteki, p. Krzysztofa Sadowskiego przejazd autobusem jest również bezpłatny.

Program:

  • wyjazd z Opalenicy o godz. 8:45 z parkingu Urzędu,
  • godz. 10:00 rozpoczęcie uroczystości zakończenia roku akad. 2017/2018, powitanie,
  • godz. 10:15 podsumowanie działalności UTW w b.r.akademickim przez dziekana,
  • godz. 10:30 wykład prof. dr. hab. Stanisława Jankowiaka,
  • godz. 11:30 do 13:00 zwiedzanie Zamku,
  • godz. 13:00 do 14:00 zwiedzanie arboretum kórnickiego,
  • godz.14:00 do 14:40 rejs stateczkiem po Jeziorze Kórnickim do tawerny,
  • gdzie na godz. 15:00 zamówiony został dwudaniowy obiad,
  • powrót do Opalenicy około godz. 17:00.
Dziekan OUTW
Elżbieta Adamczewska

 

Najnowsze

Popularne