TOMASZ MANYŚ LAUREATEM SUPERMATEMATYKA

Zakończyły się zmagania uczniów w XVI edycji Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk. Szkolne eliminacje do konkursu odbyły się w październiku, w grudniu i marcu uczniowie walczyli półfinale i finale powiatowym w Szamotułach W finale wielkopolskim zmierzyło się ok.300 najlepszych matematyków z klas 1 i 2 LO, 1,2,3 technikum oraz 1 i 2 szkół branżowych z całej Wielkopolski. Opalenicki Zespół Szkół reprezentowali: Tomasz Manyś z 2ad LO oraz Aleksandra Kaszaraba z kl. 1a BS. Sukces naszych uczniów jest ogromny: Tomek został laureatem konkursu w kategorii klas drugich, Ola zajęła 12 miejsce w swojej kategorii.

Tomasza przygotowywała pani Małgorzata Wencel, a Aleksandrę pani Anna Batura.


Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 14 czerwca w Zespole Szkół w Swarzędzu.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk