****************************

 


 

Nasz LipDub

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI RADY PROGRAMOWEJ OUTW

12 czerwca 2018r. Rada Programowa OUTW podsumowała swoją roczną działalność. W tym dniu również poszliśmy podziękować Panu Krzysztofowi Mądremu - Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji za okazywaną pomoc.

EA

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk