****************************

 


 

Nasz LipDub

Rada Programowa, po podsumowaniu działalności UTW, złożyła podziękowania Pani Genowefie Wasiak - dyr. Zespołu Szkół. Podziękowaliśmy za nieustanną, wielką pomoc w funkcjonowaniu naszego Uniwersytetu. Dziękowaliśmy za stworzenie przyjaznej atmosfery i podkreśliliśmy, że czujemy się na terenie szkoły otoczeni życzliwością i szacunkiem.

Kol. Krzysztof Primke wręczył Pani Dyrektor w podziękowaniu wiązankę kwiatów, po czym zostaliśmy poczęstowani kawą i toczyły się rozmowy o planach naszego UTW na następny rok akademicki.

EA

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk