Nasz LipDub

KSZTAŁCIMY NA WYSOKIM POZIOMIE

Wysoka zdawalność i staniny powyżej średniej NA TEGOROCZNEJ MATURZE !!!!!!!

Składam szczere gratulacje Maturzystom i ich Nauczycielom z powodu osiągniętych bardzo dobrych wyników na egzaminie maturalnym, w szczególności bardzo wysokich wyników z matematyki (także tych stu-procentowych) - wg danych z OKE tylko 4 licea w Wielkopolsce mają wyższe wyniki na poziomie rozszerzonym - LO nr 8, 16 Poznań, Urszulanki Pniewy i Sompolno.

Życzę dalszych sukcesów

Genowefa Wasiak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk