****************************

WICHER WIEJE, DESZCZ ZACINA, JESIEŃ, JESIEŃ JUŻ!*

Pierwszy weekend kalendarzowej jesieni uczniowie klasy 4 opalenickiego „logistyka” wraz z opiekunami -  panią Małgorzatą Kurek i panem Mariuszem Stachowskim - spędzili w uroczym zakątku Pojezierza Wielkopolskiego nad malowniczym Jeziorem Chrzypskim.

Wspólny wypoczynek pozwolił na powrót wspomnieniami do minionych lat spędzonych na nauce i wyjazdach oraz skłonił do przemyśleń dotyczących najbliższej przyszłości (matura, egzamin zawodowy, studia).

Słońce, deszcz, niska temperatura czy też burza piaskowa nie były straszne uczestnikom wyjazdu. I w takich warunkach pogodowych znalazł się czas na grę w piłkę nożną, piłkę siatkową czy zabawę w chowanego oraz zajęcia na basenie. Wspólne posiłki oraz długie wieczory spędzane na rozmowach przyczyniły się do lepszego wzajemnego zrozumienia się uczniów z pedagogami z opalenickiego Zespołu Szkół.

 

 

*Maria Konopnicka „Świerszczyk”

 

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk