OLIMPIADA LOGISTYCZNA

4 października, z inicjatywy pani profesor Krystyny Skrzydlewskiej, uczniowie technikum logistycznego przystąpili do zawodów o najwyższej randze w naszym kraju – wzięli udział w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie kilku tysięcy logistyków z całej Polski, którzy walczą o wejście do etapu wojewódzkiego.

Etap szkolny OOL obejmował bloki tematyczne dotyczące podstaw logistyki, zapasów i magazynowania oraz transportu i spedycji, a każdy z uczestników rozwiązywał test wielokrotnego wyboru składający się z 25 pytań.

Mariusz Stachowski

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI: