SZLAKIEM KOMPANI OPALENICKIEJ

Sekcja historyczna OUTW wspólnie z Kołem Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Opalenicy zapraszają w poniedziałek 22 października 2018r. na wyjazd szlakiem kompani opalenickiej do walki o wyzwolenie Zbąszynia. Szlak ten przemierzymy w towarzystwie znanego historyka dra Zdzisława Kościańskiego.

  • Godz. 13:00 wyjazd z parkingu przy Centrum Kultury i Biblioteki.
  • Godz. 18:00 spotkanie w auli Gimnazjum im. Gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy (dla chętnych).
  • Zapisy i wpłaty do środy 17 października 2018r. u Pani Teresy Marcinkowskiej w Zespole Szkół w Opalenicy.
  • Koszt wyjazdu z obiadem 25 zł.
KP

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk