BYLIŚMY NA SALONIE MATURZYSTÓW

Już po raz kolejny uczniowie opalenickiego Liceum i Technikum wzięli udział w Poznańskim Salonie Maturzystów organizowanym przez Politechnikę Poznańską. W Salonie wzięli udział młodzi ludzie z całej Wielkopolski, korzystając z bogatej oferty spotkań z pracownikami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz przedstawicielami wyższych uczelni.

Prezentacja oferty edukacyjnej szkół wyższych nie tylko z Poznania spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ci, którzy już wybrali kierunek kształcenia, mogli potwierdzić słuszność podjętej decyzji. Ci natomiast, którzy jeszcze nie wiedzą na co się zdecydować, mogli dokonać przeglądu rozmaitych opcji.

 

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk