****************************

„VENTUS” ZNÓW ZACHWYCIŁ

Dnia 11 października 2018 r. szkolny zespół instrumentalno-wokalny „Ventus” wystąpił w hali widowiskowej w remizie OSP w Opalenicy. Swoim koncertem uświetnił obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych (1 października).

 

Wśród gości oklaskujących występ „Ventusa” byli włodarze miasta, przedstawiciele władz PZERiI w Opalenicy, UTW w Opalenicy oraz oczywiście seniorzy z gminy Opalenica. W repertuarze zespołu znalazły się piosenki Czerwonych Gitar, Marka Grechuty, Elvisa Presleya oraz instrumentalne wersje utworów Sylwii Grzeszczak, Eda Sheerana oraz Adel w wykonaniu duetu klawiszowo-saksofonowego. Zespół wystąpił w składzie: Martyna Cecuła, Wiktoria Jakubowska, Justyna Nowakowska, Ewelina Stachowiak, Zofia Stopierzyńska, Zuzanna Werner (3A gim), Wiktoria Pieniak, Patrycja Pospieszna, Katarzyna Stelmaszyk (1A LO), Weronika Komorowska, Zuzanna Toporek (2B LO) – śpiew, Zuzanna Woźniak (3A gim) – gitara, śpiew, Zuzanna Marchewka (3A gim) – flet poprzeczny, saksofon altowy, śpiew, Michalina Zapłata (3A gim) – pianino, śpiew, Jakub Korbanek (3TIL) – gitara, śpiew.

 

Piotr Marchewka

Fot. Karolina Kaczmarek

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk