****************************

UCZNIOWIE BRANŻOWEJ SZKOŁY W KINIE

Uczniowie opalenickiej BS wraz z wychowawcą Iwoną Zawieją wzięli udział w integracyjnym wyjeździe do jednego z poznańskich kin. Młodzież zdecydowała się na film pt. „Zakonnica” w reżyserii Corin Hardy. Fabularną ramę obrazu tworzy śledztwo w sprawie samobójstwa zakonnicy, które Watykan zleca swojemu człowiekowi do zadań specjalnych. Prowadzący dochodzenie ojciec Burke łączy w sobie cechy bohaterów filmów przygodowych i kryminałów. Jego partnerką jest natomiast siostra Irene. Główni bohaterowie postanawiają w czasie pobytu w mrocznym opactwie rzucić wyzwanie siłom nieczystym. Projekcja tej przejmującej opowieści z pewnością na długo pozostanie w wyobraźni widzów.

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk