****************************

PÓŁMETEK LICEALISTÓW Z OPALENICY

W piątek 19 października uczniowie drugich klas Liceum Ogólnoksztłcącego w Opalenicy bawili się na tradycyjnym Balu Połowinkowym. W zabawie wzięły udział klasy: 2A z wychowawczynią panią  Izabelą Trzeciak i  2B z wychowawczynią panią Elżbietą Mortką.

Połowinki w imieniu uczniów i ich rodziców otworzyli Zuzanna Kaczmarek i Jan Chojnowski, którzy gorąco powitali zgromadzonych gości, dyrekcję, a przede wszystkim wychowawców klas drugich.

 

W czasie inauguracji wieczoru młodzież w ciepłych słowach wyraziła swoją wdzięczność wobec tych, którzy w ostatnich latach wspierali ich oraz mobilizowali do nauki. Podziękowania złożone zostały na ręce dyrekcji szkoły i wychowawców. Wyrazem tej wdzięczności były kwiaty.

Pani dyrektor Irena Nawrocka życzyła wszystkim wspaniałego i niezapomnianego balu, a młodzież podczas kilkugodzinnej zabawy bawiła się do północy.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami i dyrekcją pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia: Magdalena Flis

Natalia Adamek

Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk