AKADEMICY GRAJĄ W KRĘGLE

W środę 31 października uczniowie klasy 2a LO wraz z wychowawczynią Izabelą Trzeciak spotkali się w hotelu Remes, by sprawdzić swoje bowlingowe umiejętności.

 

Prawdą okazała się to, co mówią znawcy tematu: kręgle to sport dla każdego. Nawet ci, którzy po raz pierwszy mieli w rękach bile, mogli pochwalić się znakomitymi wynikami. Rywalizacji na dwóch torach towarzyszyła dobra zabawa i mnóstwo śmiechu. W planach jest już kolejna rozgrywka, bo przecież każdy chce poznać smak zwycięstwa.

 

 

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk