****************************

Z WIZYTĄ W OPALENICKIM URZĘDZIE MIEJSKIM

6 listopada 2018 roku uczniowie 3 klasy logistycznej wraz z panią profesor Elżbietą Kostrzewską odwiedzili Urząd Miejski w Opalenicy. Zajęcia z młodzieżą prowadzili pracownicy Wydziału Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego.

 

 

W trakcie spotkania młodzież została zapoznania z praktyką przepływu informacji i korespondencji, sposobem oznaczania pism przychodzących i wychodzących, zasadami archiwizacji i zabezpieczania dokumentów oraz obowiązującymi wszystkich urzędników zasadami bhp.

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk