LEKCJE ZE STUDENTAMI Z SWPS

21 listopada uczniowie klas akademickich Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy wzięli udział w warsztatach dotyczących sztuki skutecznej argumentacji oraz poznali swoje prawa w sieci. Zajęcia przeprowadzili studenci Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu.

Młodzież dowiedziała się w jaki sposób pozostać bezpiecznym w sieci, a także zapoznała się z różnymi technikami argumentacji. Miała również możliwość uczestniczenia w debacie.

Alicja Sarbak

Zofia Witaszak