1A NA WNPID

23 listopada 2018 r. klasa 1a akademicka po raz pierwszy złożyła wizytę na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, gdzie wysłuchała wykładu „Główne problemy współczesnego świata”, który wygłosił pan prof. Sebastian Wojciechowski.

Uczniowie uświadomili sobie, jakie zagrożenia niesie rzeczywistość, bo przecież warto znać świat, w którym się żyje. Wydarzenie było dla akademików dużym przeżyciem, ponieważ był to ich pierwszy wyjazdowy wykład, ponadto zostali zapoznani z funkcjonowaniem WNPiD, a na koniec udzielili wywiadu dla wydziałowej telewizji. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne naukowe wyjazdy.