LOGISTYCY W WALCE O LAURY

To już kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w której wystartowali uczniowie naszego logistyka.

 

 

Do etapu okręgowego zakwalifikowało się troje uczniów: Aleksandra Glinka (2TIL), Szymon Tkaczewski (2TL) oraz Kinga Łyszczyńska (4TIL). Zawody okręgowe odbyły się 7 grudnia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Gratulujemy młodzieży awansu i czekamy na wyniki (oczywiście tylko te dobre).

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk