SPOTKANIA WIGILIJNE ABSOLWENTÓW OPALENICKIEJ MUNDURÓWKI

W ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia absolwenci klas służb mundurowych z Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy celebrowali ten szczególny czas na spotkaniach wigilijnych.

 

Był pięknie nakryty stół, mnóstwo potraw, odświętna atmosfera, kolędy, wiele życzeń, ale przede wszystkim spotkania, które na stałe wpisały się już w kalendarz absolwentów  mundurówek  z Zespołu Szkół w Opalenicy.

Przy tej okazji warto również wspomnieć o spotkaniach wigilijnych obecnych mundurówek: klasy 1B, 2B i 3BE.  Dla wszystkich były to niezwykłe przeżycia. Uczniowie przygotowali się do Wigilii bardzo starannie.  Niezapomniany czas, niezwykłe chwile.

 

 

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia:  Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk