****************************

 


 

Nasz LipDub

TAK WITALIŚMY NOWY 2019 ROK

Dnia 1 stycznia 2019 roku grupa rekreacji wodnej naszego uniwersytetu spotkała się na basenie przy hotelu „Remes”.

 

 

Tam dzięki uprzejmości właścicieli hotelu „Remes” i uldze jaką otrzymują słuchacze naszego UTW mamy możliwość korzystać z basenu z hydromasażami, sauny suchej i mokrej oraz jakuzi od poniedziałku do piątku przez cały miesiąc przy wykupie karnetu za 100 złotych od osoby.

 

Ile znaczy taki pobyt to mogę powiedzieć z własnego doświadczenia: brak bólu stawów i mięśni, prawidłowy oddech i praca układu krążenia, brak częstych przeziębień i katarów. A w ogóle to samopoczucie doskonałe.

 

 

Polecam wszystkim niezdecydowanym (najlepiej przed przyjściem skonsultować się z lekarzem), a i spotkania towarzyskie też nie są bez znaczenia.

Do zobaczenia na basenie!!!

malzam

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk