****************************

DZIEŃ WSPÓŁPRACY Z UNIWERSYTETEM PRZYRODNICZYM

Kolejną edycję Dnia Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu rozpoczęła sesja plenarna w przestronnej Sali Biocentrum. Władze uczelni i Wydziału oraz przedstawiciele Samorządu Studenckiego przedstawili ofertę edukacyjną  i informacje o jego działalności. Następnie mieliśmy okazję zwiedzić kampus uczelni, przechodząc do Collegium Maximum.

Tam uczniowie klasy 2B wraz z opiekunami – Romaną Albrecht oraz Ludmiłą Komin - wzięli udział w wykładzie Nataszy Zielińskiej - Walerzak „Jak odnaleźć się na rynku pracy?” oraz warsztatach mgr inż. Natalii Genstwa i mgr inż. Pauliny Wiza „Smart City (inteligentne miasto) – studium przypadku”. Tradycyjnie naszym przewodnikiem z ramienia WES był dr hab. Arkadiusz Sadowski, koordynator współpracy naszej szkoły z uczelnią.

Ludmiła Komin