****************************

SIĘ BIEGA, SIĘ POMAGA!!! OPALENICKA MUNDURÓWKA POBIEGŁA DLA WOŚP

27 godzin po ulicach Opalenicy krążyła sztafeta szlachetnych serc. Była to wyjątkowa impreza pod hasłem „Się Biega, Się Pomaga”.  Sztafeta składała z się z 54 pętli (po 5 km każda), które wiodły ulicami miasta. Biegacze w sumie pokonali 270 km.

Wśród biegaczy trzeciej edycji 27 - godzinnego Biegu Charytatywnego  na 27 Finał WOŚP byli  uczniowie  klas służb mundurowych z Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy. Biegli uczniowie z pierwszej, drugiej i trzeciej klasy. Niezwykle miłym akcentem był fakt, że na zaproszenie koordynatora klas służb mundurowych Elżbiety Mortki w sztafecie jak zawsze pojawili się absolwenci mundurówki. Mundurowi biegnąc ulicami Opalenicy pokazali  już nie pierwszy raz, że potrafią sprostać różnym zadaniom, a cóż dopiero tak wspaniałej inicjatywie jaką jest wspieranie WOŚP. Mundurówka wzięła udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu już trzeci raz i obiecuje, że w przyszłym roku również nie zawiedzie.

 

Biegacze wystartowali  w sobotę 12 stycznia  o 15 - stej sprzed Centrum Kultury i Biblioteki w Opalenicy. Sztafeta zakończyła się w niedzielę 13 stycznia o 18.00  na hali OSiR, wśród braw i okrzyków publiczności. Każdy zawodnik startujący w  imprezie wybierał sobie dowolną ilość pętli jakie chciał pokonać w dowolnych strefach czasowych. Start każdej pętli odbywał się, co 30 minut i każdą grupę prowadzili członkowie Opalenickiego Klubu Biegacza, organizatorzy biegu.

 

27 - godzinny Bieg Charytatywny  na 27 Finał WOŚP to piękna inicjatywa, a mundurówka już szykuje się na przyszły rok do 28 godzinnego biegu :) by wesprzeć tak szlachetne dzieło jakim jest WOŚP :)

 

 

Więcej zdjęć w GALERII.

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia:  Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk