****************************

OPALENICCY LICEALIŚCI OKIEM KAMERY

10 stycznia 2019 klasa akademicka 2A wzięła udział w warsztatach telewizyjno-radiowych na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarskich UAM w Poznaniu. Uczniowie mieli okazję przekonać się jak wygląda praca w telewizji od kuchni, a także jak przebiegają przygotowania do produkcji odcinka Kuriera Akademickiego.

Młodzieży zostało udostępnione studio nagraniowe, gdzie licealiści wcielili się w rolę prezenterów pogody, operatorów kamer oraz reżyserów produkcji. Przygotowany materiał został zmontowany podczas warsztatu z montażu filmowego. Zajęcia sprawiły, iż uczniowie opalenickiej klasy akademickiej  poznali inne oblicze pracy w mediach, a niektórzy odkryli w sobie prawdziwe zacięcie dziennikarskie.

 

Zuzanna Bartkowiak

Wiktoria Marciniak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk