****************************

HUMANIŚCI NA SWPS

5.12.2018 r. klasy 1a i 3c LO wyjechały do Poznania na SWPS, aby wysłuchać wykładu mgra Michała Pozdała, którego tematem były dwie poważne choroby psychiczne – depresja i depresja dwubiegunowa.

 

Prowadzący omówił objawy, które często zauważa się u osób chorujących, a ponadto podzielił się swoim zawodowym doświadczeniem, odnosząc się do przykładów z życia. Wykład bardzo zainteresował uczniów, w szczególności tych, którzy kiedyś zamierzają swoją przyszłość związać z psychologią. Obecność na wykładzie prowadzący potwierdził wpisem do indeksu.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk