****************************

1A NA WNPID

23 listopada 2018 r. klasa 1a akademicka po raz pierwszy złożyła wizytę na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, gdzie wysłuchała wykładu „Główne problemy współczesnego świata”, który wygłosił pan prof. Sebastian Wojciechowski.


Uczniowie uświadomili sobie, jakie zagrożenia niesie rzeczywistość, bo przecież warto znać świat, w którym się żyje. Wydarzenie było dla akademików dużym przeżyciem, ponieważ był to ich pierwszy wyjazdowy wykład, ponadto zostali zapoznani z funkcjonowaniem WNPiD, a na koniec udzielili wywiadu dla wydziałowej telewizji. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne naukowe wyjazdy.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk