****************************

LEKCJE ZE STUDENTAMI Z SWPS

21 listopada uczniowie klas akademickich Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy wzięli udział w warsztatach dotyczących sztuki skutecznej argumentacji oraz poznali swoje prawa w sieci. Zajęcia przeprowadzili studenci Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu.

 

Młodzież dowiedziała się w jaki sposób pozostać bezpiecznym w sieci, a także zapoznała się z różnymi technikami argumentacji. Miała również możliwość uczestniczenia w debacie.

 

Alicja Sarbak

Zofia Witaszak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk