****************************

TRZY ZWYCIĘSTWA, TRZY DNI NA OBOZIE

W dniach od 3 do 5 października 2018 r. klasa 2B opalenickiego Zespołu Szkół wraz z wychowawcą Elżbietą Mortką i opiekunem Sebastianem Libeltem, uczestniczyła w obozie w Łężeczkach. Wyjazd ten był nagrodą za trzy zwycięstwa klasy w Rajdzie im. Darka Drzymały, Marcowaniu Żaków i zbiórce makulatury.

 

I tym razem program był urozmaicony, a młodzież nastawiona na dużą aktywność fizyczną i dyscyplinę. Po porannym rozruchu kolejnym punktem była toaleta poranna, przygotowanie do śniadania, apel, a później zajęcia. Ponieważ klasa 2B składa się z profili mundurowego i biologicznego, została więc podzielona na dwie grupy, w których odbywały się szkolenia dostosowane do profilu.

Zajęcia szkoleniowe połączone były z turystyką wykorzystującą walory krajobrazowe regionu, a także zajęciami rekreacyjnymi na basenie i siłowni. Młodzież była niezwykle zadowolona z obozu i już myśli o następnym obozie  połączonym z ćwiczeniami z pierwszej pomocy.

 

 

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk