****************************

LICEALIŚCI CZYTALI „PRZEDWIOŚNIE”

8 września w auli widowiskowej przy ul. Zamkowej odbyła się opalenicka edycja Narodowego Czytania. Wzięli w niej udział licealiści z Zespołu Szkół, którzy zmierzyli się z wybranymi fragmentami „Przedwiośnia” S. Żeromskiego.

W imprezie, której organizatorem było Centrum Kultury i Biblioteka, udział wzięli: Wiktoria Marciniak, Sandra Szymankiewicz, Zuzanna Kaczmarek, Karolina Bresz oraz Jan Chojmowski. Poza licealistami fragmenty XX-wiecznej powieści politycznej czytali członkowie zespołu „Wiaruchna” z Urbanowa, zespołu „Rudniczoki” z Rudnik a także grupy teatralnej „Z Łapanki”. Sobotnie czytanie polskiej literatury zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk