****************************

BEZ NICH BYŁOBY TRUDNO…

Jeśli czegoś nie wiesz, jeśli szukasz pomocy lub czegoś potrzebujesz, skieruj swe kroki do sekretariatu. Znajdziesz w nim uśmiech i pomocną dłoń, które zawsze chętnie oferują nasze Panie Sekretarki: Alina Walkowska i Honorata Najdek.

 

To dzięki nim nie zginiesz w szkole, znajdziesz potrzebne dokumenty, a niemożliwe stanie się możliwe. W związku z tym, że dnia 25 stycznia obchodziliśmy Dzień Sekretarki i Asystentki Samorząd Uczniowski podziękował naszym Paniom za ich pracę, cierpliwość i wyrozumiałość w rozwiązywaniu zawiłych problemów zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły.

 

Małgorzata Kurek

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk