****************************

BEZ NICH BYŁOBY TRUDNO…

Jeśli czegoś nie wiesz, jeśli szukasz pomocy lub czegoś potrzebujesz, skieruj swe kroki do sekretariatu. Znajdziesz w nim uśmiech i pomocną dłoń, które zawsze chętnie oferują nasze Panie Sekretarki: Alina Walkowska i Honorata Najdek.

To dzięki nim nie zginiesz w szkole, znajdziesz potrzebne dokumenty, a niemożliwe stanie się możliwe. W związku z tym, że dnia 25 stycznia obchodziliśmy Dzień Sekretarki i Asystentki Samorząd Uczniowski podziękował naszym Paniom za ich pracę, cierpliwość i wyrozumiałość w rozwiązywaniu zawiłych problemów zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły.

Małgorzata Kurek