****************************

POŻEGNANIE LATA W ŁĘŻECZKACH

W piątek 13. września uczniowie klasy pierwszej Technikum Logistycznego wraz z wychowawcą, panią Justyną Mańką oraz opiekunami, panią Małgorzatą Kurek i panem Mariuszem Stachowskim, udali się do Łężeczek. Wyjazd nad malownicze Jezioro Chrzypskie to już tradycja w opalenickim Technikum.

Był to czas spędzony na wspólnych rozmowach przy ognisku, grze w badmintona, w siatkówkę, zajęciach na basenie i na siłowni. Ogromne emocję wzbudził mecz piłki nożnej z opiekunami w rolach bramkarzy, w którym „Orki” pokonały „Łosie” 6:2. Nie zabrakło tradycyjnej, nocnej zabawy w chowanego.

Wspólne posiłki oraz długie wieczory spędzane przy grze „Times up” przyczyniły się do lepszego wzajemnego poznania się uczniów z pedagogami z opalenickiego Zespołu Szkół.

Justyna Mańka