****************************

POŻEGNANIE LATA W ŁĘŻECZKACH

W piątek 13. września uczniowie klasy pierwszej Technikum Logistycznego wraz z wychowawcą, panią Justyną Mańką oraz opiekunami, panią Małgorzatą Kurek i panem Mariuszem Stachowskim, udali się do Łężeczek. Wyjazd nad malownicze Jezioro Chrzypskie to już tradycja w opalenickim Technikum.

 

Był to czas spędzony na wspólnych rozmowach przy ognisku, grze w badmintona, w siatkówkę, zajęciach na basenie i na siłowni. Ogromne emocję wzbudził mecz piłki nożnej z opiekunami w rolach bramkarzy, w którym „Orki” pokonały „Łosie” 6:2. Nie zabrakło tradycyjnej, nocnej zabawy w chowanego.

 

 

Wspólne posiłki oraz długie wieczory spędzane przy grze „Times up” przyczyniły się do lepszego wzajemnego poznania się uczniów z pedagogami z opalenickiego Zespołu Szkół.

 


Justyna Mańka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk