****************************

EKO MARSZ 2019

W piątek 20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Eko Marszu zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotekę w Opalenicy. Zespół Szkół był reprezentowany przez grupę młodzieży liczącą ok. 400 osób wraz z nauczycielami. W marszu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas liceum ogólnokształcącego, technikum i szkoły branżowej poza tegorocznymi maturzystami.

Opalenicka inicjatywa doskonale wpisała się w światowe trendy związane z ochroną środowiska oraz klimatu a także organizowane w tym dniu na całym świecie Młodzieżowe Strajki Klimatyczne.

Mariusz Stachowski