****************************

EKO MARSZ 2019

W piątek 20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Eko Marszu zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotekę w Opalenicy. Zespół Szkół był reprezentowany przez grupę młodzieży liczącą ok. 400 osób wraz z nauczycielami. W marszu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas liceum ogólnokształcącego, technikum i szkoły branżowej poza tegorocznymi maturzystami.

Opalenicka inicjatywa doskonale wpisała się w światowe trendy związane z ochroną środowiska oraz klimatu a także organizowane w tym dniu na całym świecie Młodzieżowe Strajki Klimatyczne.

 

Mariusz Stachowski

 

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk