****************************

NA POZNAŃSKIM SALONIE MATURZYSTÓW

W dniach 23 – 24 września w kompleksie Politechniki Poznańskiej odbyła się kolejna już edycja Poznańskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019 współorganizowanego przez władze Poznania, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

 

Młodzież miała okazję spotkać się z pracownikami OKE, którzy prowadzili wykłady na temat wymagań maturalnych w zakresie różnych przedmiotów na obu poziomach – podstawowym i rozszerzonym. Ponadto zwiedzający stoiska mogli porozmawiać z przedstawicielami kilkudziesięciu uczelni z całej Polski oraz zaopatrzyć się w najbardziej aktualny informator, zawierający wymagania rekrutacyjne uczelni wyższych w Polsce.

Opalenickim tegorocznym maturzystom towarzyszyły wychowawczynie: p. Małgorzata Kurek, p. Elżbieta Mortka oraz p. Izabela Trzeciak, a także doradca zawodowy p. Natalia Walaszczyk.

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk