****************************

NIE ŚMIECIMY, SPRZĄTAMY, ZMIENIAMY…

„Posprzątajmy sobie w głowach, by nie śmiecić więcej” – pod takimi hasłami odbyło się tegoroczne sprzątanie świata.Ta międzynarodowa kampania prowadzona na całym świecie polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Również młodzież Zespołu Szkół przyłączyła się do aktywnego porządkowania terenów wokół szkoły i ku zdumieniu samych uczniów w ciągu zaledwie kilku chwil zebraliśmy kilkanaście worków śmieci.

Do akcji sprzątania włączyli się również uczestniczy corocznego, jesiennego Rajdu Pierwszoklasistów, którzy wypełnione worki na śmieci przynieśli na metę rajdu.

 

 

Małgorzata Kurek

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk