****************************

SZKOŁA DO HYMNU

8 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły dla upamiętnienia Niepodległej odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży #SzkołaDoHymnu.

Młodzież wraz z opiekunami zebrała się w holu szkoły i przyległych korytarzach, aby punktualnie o godzinie 11.11 wybrzmiał 4-zwrotkowy hymn państwowy. Wzorem roku poprzedniego najważniejsza pieśń państwowa zainicjowana została przez ok. 500 gardeł uczniów i ich opiekunów.

Mariusz Stachowski