****************************

SZKOŁA DO HYMNU

8 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły dla upamiętnienia Niepodległej odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży #SzkołaDoHymnu.

 

Młodzież wraz z opiekunami zebrała się w holu szkoły i przyległych korytarzach, aby punktualnie o godzinie 11.11 wybrzmiał 4-zwrotkowy hymn państwowy. Wzorem roku poprzedniego najważniejsza pieśń państwowa zainicjowana została przez ok. 500 gardeł uczniów i ich opiekunów.

 

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk