****************************

CZAS OPŁATKOWYCH SPOTKAŃ

Grudzień to czas spotkań przedświątecznych, które są okazją do przekazania sobie nawzajem życzeń a także słów sympatii. Szczególny charakter miały tegoroczne klasowe wigilie klas maturalnych opalenickiego Zespołu Szkół.

 

 

 

 

Uczniowie wraz z wychowawczyniami: Małgorzatą Kurek, Elżbietą Mortką oraz Izabelą Trzeciak spotkali się w gościnnej „Fragoli”, by po raz ostatni podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Nie zabrakło tych, które dotyczyły egzaminu dojrzałości, będącego dla młodzieży dużym wyzwaniem.

 

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk