****************************

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW DLA NAJLEPSZYCH

17 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przyznanych przez Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawickiego. Udział w uroczystości wzięło dwoje uczniów z Zespołu Szkół w Opalenicy: Wiktoria Marciniak – uczennica Liceum Ogólnokształcącego  im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Jakub Wasielewski – uczeń Technikum.

Wielkopolska kurator oświaty Elżbieta Leszczyńska gratulowała stypendystom wybitnych osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych, nazywając zgromadzoną młodzież „najlepszymi z najlepszych”. Pani kurator podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za wytężoną pracę i prosiła, aby młodzież nadal rozwijała swoje zainteresowania, bo tylko one pozwolą osiągnąć w przyszłości zadowolenie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk