****************************

LOGISTYCY NA ŁAWICY

14 stycznia uczniowie klasy 3 technikum logistycznego wraz z p. Magdaleną Rabiegą i Małgorzatą Szukałą wybrali się do Poznania, aby zwiedzić Port Lotniczy Ławica. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy mile przywitani przez panią przewodnik, z którą pokonaliśmy drogę, jaką przechodzi pasażer.

 

W trakcie odprawy każdy z nas otrzymał kartę pokładową, dzięki której mógł poczuć się jak prawdziwy pasażer samolotu. Z tymi kartami udaliśmy się do bramki bezpieczeństwa, gdzie wszyscy indywidualnie zostaliśmy sprawdzeni, aby ostatecznie móc przejść do hali odlotów. Następnie wysłuchaliśmy krótkiej lekcji pirotechników na temat urządzeń stosowanych w sytuacjach niebezpiecznych, zagrażających osobom przebywającym na terenie lotniska. Mieliśmy okazję zobaczyć także psa podczas służby. Dodatkową atrakcją kończącą naszą wycieczkę na lotnisku była możliwość zobaczenia samolotu zarówno podczas startu, jak i lądowania. Pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę, którą będziemy mogli wykorzystać w przyszłości, wróciliśmy „na ziemię”.

 

 

Magdalena Rabiega

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk